plecaki vintage

Gdybyś kiedykolwiek miał wątpliwości jaki styl nazywany jest „modą na stare ciuchy i dodatki” – tak nazywamy teraz „VINTAGE”. To nurt w modzie męskiej i damskiej, który hołduje starym, znoszonym elementom garderoby. Jest szczególnie porządny jeśli chcesz:

– wyróżnić się z tłumu i przyciągać wzrok
– masz sentyment do starych ubrań jak z lat 20.
– jesteś pasjonatem bawełny, lnu, skóry naturalniej

Idealnym przykładem na wykorzystanie mody vintage – są plecaki

plecak vntage przykład

Powyższe zdjęcie prezentuje fason ze sklepu Plecak.net, oto styl „RETRO” na przykładzie plecaków. Wierzymy że aby pokazać swoje prawdziwe „ja” w ubiorze, trzeba sięgać do rozwiązań nietypowych. Tak niesztampowe są plecaki vintage z Plecak.net. Plecaki z powyższej witryny to kombinacja jakości w połączeniu z naturalnymi surowcami – bawełna, skóra naturalna oraz metal. Te trzy elementy tworzą najmocniejsze plecaki z pośród tych szytych w Polsce.

Do czego nosić plecak vintage?

– założysz je do butów skórzanych jak i do miejskich trampek
– ładnie pasują do długiego jesienno zimowego płaszcza, jaki wiosennej jeansowej kurtki
– możesz zestawić je ze skórzanymi dodatkami, jak np: nerki na pas, paski do spodni lub czapki

torby vintage przykład

Alternatywą dla plecaka, może być torba vintage

Torby na ramię są wpisane w kanon akcesoriów męskich i damskich dużo wcześniej niż plecaki. Sprawdziły się na wielu gruntach, w tym w szczególności jako akademickie torby do pracy, torby robocze na narzędzie, czy jako bagaż podróżny. Wszędzie tam gdzie liczy się mobilność – podręczna torba na ramię jest elementem pożądanym. Zobaczmy jednak jak wygląda klasyczna torba vintage > Zdjęcie powyżej.

Powyższą torbę możecie także znaleźć na stronie aleksandra-rutana.pl. Zostały tam zrecenzowane rożne przykłady torby vintage. To bardzo ciekawe fasony, składające się z połączenia skóry naturalnej oraz tkanin takich jak canvas bawełniany oraz len.

Plecak.net – najlepszy przykład modne plecaki Retro

Dlaczego plecakiz od Plecak.net? to serwis ekspertów w dziedzinie plecaków. O plecakach wiemy wszystko! Tak reklamuje się Ten popularny sklep on-line z plecakami, w tym tymi RETRO. Plecaki recenzują tam, Łukasz, Marcin, Aleksandra i Mateusz. Każdy z osobna lubuje się w czym innym i ceni w plecakach coś wyjątkowego. Jeśli chodzi o trenty w tym te nawiązujące do mody vintage & Retro – Michał jest tu ekspertem.

W budowaniu oferty plecaków retro i vintage – Plecak.net bierze także pod uwagę opinie i recenzje innych stron poświęconych tej tematyce. Przykładem jest tutaj blog modowy ze Szczecina Katgim.pl. Opisali plecaki vintage jako jedne z najczęściej wybieranych przez młodzież szkolną. Jak widzicie moda vintage to nie tylko element garderoby na co dzień. Plecaki w tym stylu mogą spokojnie posłużyć na uczelni wyższej lub w szkolne średniej.